Промислова хімія для ремонту електроніки

Офіційний дистриб’ютор
бренду Kontakt Chemie

на території України – магазин інструментів та обладнання Masteram.
Широкий асортимент оригінальних товарів Kontakt Chemie напряму від виробника можна придбати з гарантією на сайті masteram.com.ua. 
Остерігайтесь підробок!

masteram.com.ua
Ретельний контроль якості

Ретельний контроль якості

Безпечне для довкілля

Безпечне для довкілля

Понад 60 років досвіду

Понад 60 років досвіду

Зроблено в Бельгії

Зроблено в Бельгії

Популярні товари

Очищувач контактів Kontakt Chemie KONTAKT 60
Очищувач контактів Kontakt Chemie KONTAKT 60 (200 мл)
Засіб для зняття етикеток Kontakt Chemie LABEL OFF 50
Засіб для зняття етикеток Kontakt Chemie LABEL OFF 50 (200 мл)
Струмопровідний лак Kontakt Chemie GRAPHIT 33
Струмопровідний лак Kontakt Chemie GRAPHIT 33 (200 мл)
Екологічно чистий

Символ Low GWP (низький потенціал глобального потепління (ПГП, англ. Global warming potential, GWP)) вказує на низький вплив продукту на навколишнє середовище. У минулому у подібних засобах зазвичай використовувались фторовані гази, причому 134A був найбільш популярним. Він дуже шкідливий для озонового шару з і має коефіцієнт ПГП 1430. Замість нього, Kontakt Chemie використовує речовину HFO, коефіцієнт ПГП якої дорівнює 7. Усі банки Kontakt Chemie з HFO мають символ Low GWP.

Система 360

Символ 360° означає, що аерозоль можна використовувати навіть у перевернутому положенні. Що значно полегшує доступ до важкодоступних місць. Це можливо завдяки використанню спеціального високотехнологічного клапана. Символ «360°» нанесений на всіх аерозолях Kontakt Chemie з таким клапаном.

Стиснуте повітря

Стиснуте повітря – більше продукту. Бренд використовує стиснутий пропелент, що займає дуже мало місця. Таким чином, кількість засобу всередині банки збільшується у середньому на 40%. Усе для максимальної вигоди! Cимвол «+40%» є на всіх банках Kontakt Chemie із застосуванням подібної технології наповнення.

Наші інші проекти

Accta
SIGLENT
LED Solutions
RIGOL
Uni-T

На YouTube-каналі Masteram ви знайдете відеоогляди найцікавіших засобів Kontakt Chemie. Ми регулярно публікуємо нові відео, тож радимо підписатися на наш канал, щоб нічого не проґавити!